استفاده از دکل ایرانسلBTS

  
ارسال پیامک به مخاطبان در محدوده آنتن مخابراتی ایرانسل
 خدمات قابل ارائه برای ارسال از BTS :در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه،یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید ، به اینآنتن ها BTS گفته می شود . از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف سایر بانکشماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از بهروز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هاییارسال می شود که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شمارهآنها فعال بوده است. به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بودهو می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت. تمامی سفارشات توسط شرکت ایرانسلانجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت

قیمت ها
تعرفه ارسال پیامک :

در ارسال ایرانسل هزینه هر پیامک 103 ریال به علاوه 9 درصد مالیات ارزش افزوده خواهد بود. در تیراژ های بالا این رقم قابل مذاکره می باشد . نیازی به پرداخت هزینه برای خرید خط ، پنل و ... وجود ندارد . فاکتور رسمی نیز به مشتریان ارائه می گردد .

 

 

 

ابتدا باید تعداد مورد نظر خود را تعیین و یا از طریق همکاران تعداد شماره های موجود در یک منطقه و یا شهر را استعلام نمایید. پس از مشخص شدن تعداد موردنظر، فرم درخواست ارسال را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن، اسکن آن را برای شرکت ارسال نمایید. در صورتی که ارسال شما مورد تایید قرار بگیرد 48 ساعت پس از آن ارسال شما انجام خواهد شد. همچنین سفارشات تنها در روزهای اداری و قبل از ساعت 14 دریافت می شود و سفارشاتی که پس از این ساعات ارسال شود یک روز به تعویق خواهد افتاد. این امکان برای شما مقدور خواهد بود که روز ارسال و همچنین ساعت ارسال را نیز تعیین نمایید. در این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارشی توسط اپراتور برای مشاهده ارائه نمی گردد.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

admin 1396/10/23 - 12:45 وبگاه

باسلام بلي شرايط ارسال به ايميل شما پاسخ داده شد با تشكر

مهران میرشاهی 1396/10/22 - 23:22 وبگاه

با سلام،

ما در نظر داریم برای به مثال به مدت یکماه هر روز به افرادی که در محدوده دکل ایرانسل حوالی فرودگاه های شهر های مختلف ایران قرار دارند (یا طی ۲۴ ساعت گذشته داشتند) پیام تبلیغاتی ارسال کنیم، آیا امکان این وجود دارد؟

سپاس
مهران میرشاهی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.